<oembed><version>1.0</version><provider_name>Okaz</provider_name><provider_url>https://okazindustries.com/ar</provider_url><author_name>mohamed mamdouh</author_name><author_url>https://okazindustries.com/ar/author/mohamed-mamdouh/</author_url><title>BELT-1600-8MX600S</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="muREVTxPkU"&gt;&lt;a href="https://okazindustries.com/ar/product/belt-1600-8mx600s/"&gt;BELT-1600-8MX600S&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://okazindustries.com/ar/product/belt-1600-8mx600s/embed/#?secret=muREVTxPkU" width="600" height="338" title="&#x201C;BELT-1600-8MX600S&#x201D; &#x2014; Okaz" data-secret="muREVTxPkU" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;